Hirdetés

Hirdetés

OTP-fejléc

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

Ingatlan- és pénzügyi közvetítőket

keres

Budapest XVIII. és IX. kerületi irodájába.

3. éve a Hálózat legeredményesebb irodájába 4 új kollégát keresek!

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

 Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
  • Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított.
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer.
  • Térítésmentes szakmai továbbképzések és tréningek
  • Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal
  • A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Változatos munkavégzés

Amit várunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítői attitűd
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Ambiciózus gondolkodás
  • Csapatmunka
  • Számlaképesség

 Előny:

  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Ingatlanértékesítő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Kereskedő / Eladó
  • Közvetlen értékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a olvedi.peter@otpip.hu e-mail címen.